Coaching

Prowadząc Coaching Indywidualny i Grupowy, kieruję się kodeksem etycznym International Coach Federation, największej i najstarszej organizacji coachowej, która jako pierwsza na świecie stworzyła i zaproponowała definicję i filozofię coachingu, a także stworzyła standardy etyczne zawodu coacha.

Za najważniejsze uważam efektywność, rozumianą jako osiągnięcie założonego przez klienta celu, działanie dla dobra klienta, poufność, szacunek dla drugiej osoby, jej przekonań i zasad. Klient ma w sobie wszystko, co jest niezbędne do rozwoju, a moją rolą uruchomienie jego potencjału, wspieraniu go w osiąganiu celów, przechodzeniu przez zmianę czy rozwijanie nowych kompetencji poprzez Coaching Indywidualny i Grupowy.

W czym się specjalizuję

ico_01-1

Coaching Przywództwa

ico_02-1

Coaching Wizerunku

ico_03-1

Coaching w Organizacji

ico_04-1

Coaching Indywidualny

ico_05-1

Coaching Kariery

ico_06-1

Coaching Grupowy

Moje doświadczenie

Jako coach prowadziłam projekty coachingowe (sesje indywidualne i coaching grupowy) dla osób prywatnych, biznesmenów, grup kobiet. Przeprowadziłam ponad 500 godzin aktywnego coachingu podczas sesji indywidualnych i grupowych. W pracy coacha wykorzystuję zarówno kilkunastoletnie doświadczenie managera w takich firmach jak Masterfoods, Michelin czy Reckitt Benckiser, jak i doświadczenie bycia rodzicem.

Dla kogo prowadzę coaching

Prowadzę indywidualny coaching oraz coaching grupowy na rzecz zespołów następujących firm i instytucji: Bank Zachodni WBK (Santander), Brembo, Capital Service, Coaching Support Group Warszawa, Colgate Palmolive, eRecruter, Gemius SA, Immofinanz, Pracuj.pl, Skrivanek Sp. z o.o., Siniat, Sodexo, Totalizator Sportowy.

Pierwsza sesja jest darmowa

Pierwsze spotkanie to sesja zapoznawczo – informacyjna, podczas której masz okazje mnie poznać i zdecydować, czy to właśnie ze mną chcesz pracować. Pierwsza sesja pozwala mi na nawiązanie pierwszego kontaktu, udzielenie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i poznanie Ciebie. Pierwsze spotkanie trwa zazwyczaj około 30 minut i jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. Po nim obydwie strony decydują, czy chcą ze sobą pracować.

Pracuję w trzech językach:

N

polskim

N

angielskim

N

rosyjskim.