Coaching indywidualny
One-to-One


Jeśli rozważasz zmiany w swoim życiu, karierze lub firmie, Coaching indywidualny jest efektywną drogą do celu. W coachingu koncentruję się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, i pomagam znaleźć naturalny dla Ciebie i prosty sposób na osiągnięcie Twego celu. Szybko i jasno sprecyzujesz do czego dążysz, stworzysz realny plan, a następnie go wdrożysz.

Coaching indywidualny rozpoczyna darmowa sesja zapoznawczo–informacyjna (pierwsze spotkanie), podczas której masz okazje mnie poznać i zdecydować, czy to właśnie ze mną chcesz pracować. Pierwsze spotkanie trwa zazwyczaj około 30 minut i jest bezpłatne i niezobowiązujące. Po nim obydwie strony decydują, czy chcą ze sobą pracować.

Pracuję w 3 językach: polskim, angielskim, rosyjskim.
Formy pracy: telefonicznie, przez Skype’a i bezpośrednio.

Co otrzymujesz w trakcie procesu coachingowego?

N

90 min. indywidualną sesję coachingową, prowadzoną przez certyfikowanego coacha, praktyka biznesu i eksperta ds. wizerunku.

N

Materiały i narzędzia do samodzielnej pracy.

N

Odkrycie swoich talentów, mocnych stron, pasji i wartości.

N

Zweryfikowanie swoich oczekiwań i dążeń oraz wiedzę, jak to zrobić, by dojść tam, gdzie chcesz.

N

Wsparcie doświadczonego coacha, zawodowo: ponad 600 godzin sesji, 15 lat jako menedżer Reckitt Benckiser, Michelin czy Masterfoods i prywatnie: unikalne doświadczenie stawiania czoła przeciwnościom.

N

Wsparcie bardzo skutecznego w życiu prywatnym i zawodowym coacha.