Rekomendacje

Rekomendacje są potwierdzeniem skuteczności w każdej branży. Dla trenerów, coachów mają szczególne znaczenie, bo wpływamy na czyjeś życie zawodowe. Takie opinie są kropką nad i w mojej pracy: „Renia jest coachem skupionym, uważnym, jednocześnie jest elastyczna i wrażliwa. I, co najważniejsze – skuteczna! Korzysta z różnych technik, co sprawia, że każda sesja jest inna i każdej wyczekiwałam. Bardzo dziękuję za wszystko!”.

Gemius SA

Z przyjemnością przekazuję rekomendację dla Pani Renaty Wasylów. Jako manager w firmie Gemius, korzystam z coachingu przez nią prowadzonego.

Gemius SA jest internetową firmą badawczą oferującą profesjonalne rozwiązania badawcze a także usługi analityczne i doradcze. Zakres prowadzonych przez firmę badań obejmuje m.in. zachowania internautów na witrynach, ich profil społeczno-demograficzny oraz skuteczność prowadzonych w internecie kampanii reklamowych. Swoim zasięgiem Gemius obejmuje rynek w Polsce, Czechach, Słowacji, na Litwie, Łotwie, w Estonii, Rumunii, na Ukrainie, a także na Węgrzech, w Słowenii, Danii, Rosji i Chorwacji.

Renata Wasylów jest doświadczonym coachem, potrafi zrozumieć potrzeby klienta i dotrzeć do niego i skutecznie wraz z nim zaplanować proces zmiany, osiągania celu, budowania relacji. Posiada znajomość bardzo wielu technik coachingowych, i skutecznie wykorzystuje je w praktyce. Dobiera metody odpowiednie do sytuacji. Cechuje ją wysoka etyka zawodowa i dyskrecja.

Renata Wasylów jest bardzo utalentowanym coachem i życzę Jej sukcesów w życiu zawodowym.

Z poważaniem,
Małgorzata Wołejko

Megapanel Team Manager
Audience Research Department

Human Solutions of Business

Firma Human Solutions for Business udziela referencji Pani Renacie Wasylów jako trenerowi kompetentnemu, odpowiedzialnemu i profesjonalnemu w prowadzeniu szkoleń z zakresu marketingu.

W dniach 21-22 listopada 2013 r przeprowadziła szkolenie dla osób samozatrudnionych oraz kadry zarządzającej mikroprzedsiębiorstwami z terenu województwa śląskiego. Celem szkolenia było przygotowanie menadżerów do planowania strategii marketingowej firmy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii (ICT), m.in.:

– Marketingowe zarządzanie firmą z uwzględnieniem wykorzystania technologii ICT;

– Nowoczesne narzędzia marketingowe;

– Strategia komunikacji – reklama;

– Networking (budowanie sieci kontaktów);

Zajęcia prowadzone przez panią Renatę Wasylów zostały zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Jest menedżerem stąd też jej szkolenia to połączenie ugruntowanej teorii z wieloletnią praktyką. Zajęcia przez nią prowadzone mają charakter warsztatowy. Pani Renata Wasylów jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. W oparciu o ewaluację szkolenia z pełną odpowiedzialnością możemy polecić osobę pani Renaty Wasylów jako znakomitego, solidnego trenera.

Moi klienci

Pracowałam z ponad 200 firmami, wśród których znajdziesz zarówno międzynarodowe korporacje, jak i polskie firmy oraz instytucje publiczne.


Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa

Bank Zachodni WBK

Bielmar Bielsko-Biała

Brembo

Budimex

Cargill

CCR Organizacja Odzysku

Coca-Cola (projekt realizowany w języku angielskim)

COLEP (projekt realizowany w języku angielskim)

Credit Suisse (projekt realizowany w języku angielskim)

Cushman & Wakefield (projekt realizowany w języku angielskim)

DELL (projekt realizowany w języku angielskim)

Delphi

Disney

EATON

eRecruitment Solutions sp. z o.o.

Fabryka Kompetencji

Fisherking, część firmy Castorama

Gefco (projekt realizowany w języku angielskim i rosyjskim w Rosji)

Gothaer

Hewlett-Packard (projekt realizowany w języku angielskim)

Jednostki Samorządów Terytorialnych w województwie lubuskim

Gemius SA

Kupiec Sp. z o.o.

Ministerstwo Finansów

Mustaf

Nike (projekt realizowany w języku angielskim)

Novartis

Polpharma (projekt realizowany w języku rosyjskim, angielskim na Litwie)

Pracuj.pl

Siniat

Skrivanek Sp. z o.o.

Sodexo

Tikkurila

Tkaniny Mirandy

Totalizator Sportowy

Uniwersytet Warszawski (projekt realizowany w języku angielskim)

Wojewódzkie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych – Dział Projektów Europejskich

Zielona Pomarańcza

ZUS