Coaching wizerunku


Coaching wizerunku to proces świadomego budowania swojej marki. „Marka osobista” lub Personal Branding to klasyczna koncepcja znana od lat z marketingu, zastosowana do promowania innego produktu/segmentu rynku.

Reguły są te same, narzędzia są często te same – zmienia się tylko kilka elementów. Co nie zmienia faktu, że to działa – budowanie marki może być tak samo skuteczne w przypadku firmy/produktu jak i osoby.

Pracując nad twoim wizerunkiem opieram się na 15-letnim doświadczeniu pracy w marketingu w największych firmach: Masterfoods, Michalin czy Reckitt Benckiser.

Zarządzałam takimi markami takiej klasy, jak Vanish czy Pedegree. Teraz, będąc coachem i trenerem, widzę, jak skuteczne jest połączenie najnowszych narzędzi marketingowych, umiejętności pracy z grupą i technik coachowych do tworzenia marki osobistej.

Zapraszam na warsztat praktyka, zapraszam na mój warsztat.

To propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się:

N

efektywnej komunikacji z otoczeniem,

N

umiejętnego kreowania wrażenia, nie tylko pierwszego,

N

bycia docenianym/doceniana za swoją pracę,

N

pozytywnej autoprezentacji,

N

poznania sposobów na nawiązywane konstruktywnych relacji z nowo poznanymi osobami,

N

tworzenia dobrej atmosfery w relacjach ze współpracownikami lub klientami,

N

treningu zasad savoir vivre towarzyskiego i biznesowego,

N

treningu niezbędnych umiejętności osobistych,

N

gdy zależy Ci na spójności i autentyczności wizerunku i zachowania.

Wizerunek to głównie mieszanka Twojej niepowtarzalnej osobowości z potrzebami, jakie płyną z Twojego wnętrza. Coaching wizerunku ma zatem za zadanie pomóc Ci w stworzeniu takiego obrazu siebie, który będzie spójny z tym, co jest w Tobie i będzie doskonałym odbiciem Twojej osobowości. To, co sobą reprezentujesz, wpływa na to, jak inni Cię odbierają! Zastanów się zatem: jak Ty chcesz być odbierany przez innych?