Serdecznie dziękuję za liczne przybycie! Poniżej link do prezentacji i opinie o warsztacie.

Warsztat „Być jak Zorro, czyli jak budować swoją markę osobistą” miał ciekawą, interaktywną formę, która spowodowała, że każdy z uczestników zastanowił się nad swoimi możliwościami w zakresie sprzedaży siebie czy firmy, którą reprezentuje. Idąc za wskazówkami Renaty w bardzo szybki sposób zdałam sobie sprawę z zalet, korzyści, jakie daje moja firma potencjalnemu Klientowi, a o których wcześniej nie pomyślałam. Myśl, którą mi zostanie w pamięci najbardziej po tym warsztacie jest taka, ze markę na początku należy czymś szczególnym wyróżnić, znaleźć nawet najdrobniejszą rzecz, której konkurencja nie ma oraz to, ze zanim spotkam się z potencjalnym klientem powinnam zastanowić się, co tak naprawdę On może ode mnie dostać, w czym i jak ja mogę mu pomóc:-). Natomiast przykład Zorro w prezentacji był w 100% trafiony, gdyż wydaje się, ze Zorro wszystkie elementy, dotyczące zbudowania swojej marki miał dobrze opracowane, a sukces jego niezwykłej postaci chyba każdy dobrze zna:-). Polecam na przyszłość zarówno ten warsztat jak i świetną prowadzącą Renatę Wasylów.

Iwona Bogdanov

Warsztat był świetny. W dość krótkim czasie przekazałaś syntetyczną informację dotyczącą zasad kształtowania własnego wizerunku. Jak to się mówi „niby Ameryki nie odkryłaś”, ale po pierwsze uporządkowałaś wiedzę, którą każdy ma gdzieś z tyłu głowy oraz po drugie zaprezentowałaś sposób jej wykorzystania akurat w obszarze kształtowania własnego wizerunku. Ćwiczenia przeprowadzone podczas warsztatu pozwoliły „na gorąco” przećwiczyć jak działa w praktyce przekazana przez Ciebie wiedza. Wartością dodaną ćwiczeń była również możliwość zawarcia nowych znajomości :-).

Wszystko to sprawiło, że z tego warsztatu wyszedłem z poczuciem, że mam wiedzę, którą mogę zastosować w swojej obecnej sytuacji.

Za co chciałem również podziękować.

Artur Krysik

Chociaż minęło już trochę czasu wciąż jestem pod wrażeniem warsztatu „Być jak Zorro, czyli jak zbudować swoją markę osobistą” prowadzonego przez Renatę. Treści i narzędzia, które zostały zaprezentowane z całą pewnością wykorzystam w dopracowaniu swojego profesjonalnego wizerunku.

Katarzyna Mickiewicz-Burzawa

Psycholog, Coach, Trener