Dziękuję za spotkanie i za baardzo liczne przybycie Coachów i przyszłych Coachów!

W sali trzeba było „wyburzać” ścianki, a czas sesji został przedłużony o 30 minut.Grupa bardzo pracowicie spędziła ten czas, sporo osób doświadczyło i dało coaching po raz pierwszy w życiu. Ku mojej radości specjalnie dobrana muzyka wraz z filmem bardzo pomogła w czasie ćwiczenia V.A.K.O.G.

A już dziś zapraszam na kolejne spotkanie poświęcone budowaniu Marki Coacha – COACH BRANDING.

Spotkanie CSG Warszawa, we wtorek od 18:45, na ul Siennej. Temat spotkania: Coaching, czyli „na początku była rozmowa”.
Coaching, czyli „na początku była rozmowa”

Renata Wasylów posiada różnorodne doświadczenie w pracy jako coach. Prowadziła projekty coachingowe (procesy indywidualne i coaching grupowy) dla osób prywatnych, biznesmenów, grup. Przeprowadziła ponad 150 godzin aktywnego coachingu podczas sesji indywidualnych i grupowych. W pracy coacha wykorzystuje zarówno kilkunastoletnie doświadczenie menedżera, jak i doświadczenie bycia trenerem.

Unikalność procesu coachingowego prowadzonego przez Renatę Wasylów polega na połączeniu pragmatycznego podejścia skierowanego na osiąganie rezultatów i zmiany zachowań z jednoczesnym zachowaniem równowagi między życiem prywatnym, a zawodowym.

Renata o Coachingu

Coaching to skuteczny i szybki sposób wspierania rozwoju osobistego i zawodowego. Cytując Roberta Diltsa: „Technika coachingu polega na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaganiu im w omijaniu osobistych barier i ograniczeń, w celu osiągnięcia celu, a także ułatwieniu im bardziej efektywnego funkcjonowania”.

Zapraszam na warsztat poświęcony Twojemu rozwojowi: Coaching, czyli „na początku była rozmowa”.

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,
czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj, śnij, odkrywaj.”