Coaching

“Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, od­kry­waj.”
- Mark Twain

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach. Ukończyłam kursy coachingu ICF w Warszawie.

Jako coach prowadziłam projekty coachingowe (sesje indywidualne i coaching grupowy) dla osób prywatnych, biznesmenów, grup kobiet. Przeprowadziłam ponad 200 godzin aktywnego coachingu podczas sesji indywidualnych i grupowych. W pracy coacha wykorzystuję zarówno kilkunastoletnie doświadczenie managera, jak i doświadczenie bycia rodzicem.

Prowadzę indywidualny coaching oraz coaching grupowy z zakresu komunikacji i budowania relacji.

Prowadzę autorskie grupowe warsztaty „Coaching, czyli na początku była rozmowa”, zgodnie ze standardami ICF.

Unikalność procesu coachingowego prowadzonego przeze mnie polega na połączeniu pragmatycznego podejścia skierowanego na osiąganie rezultatów i zmianę zachowań z dbałością o równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

Jak działa coaching?

 

Jak pracuję?

W pracy kieruję się kodeksem etycznym International Coach Federation – organizacji, która jako pierwsza na świecie stworzyła i zaproponowała definicję i filozofię coachingu, a także stworzyła standardy etyczne zawodu coacha. Za najważniejsze uważam działanie zawsze dla dobra klienta, w relacji opartej na zaufaniu, życzliwości, szacunku dla drugiej osoby, jej przekonań i zasad. Wychodzę z założenia, że klient ma w sobie wszystko, co jest niezbędne do rozwoju, a moją rolą jako coacha jest uruchomienie potencjału w kliencie.

W czym się specjalizuję?

  1. Coaching Kariery (Career Coaching)
  2. Coaching Wizerunku
  3. Coaching Doradczy (Counselling Coaching) w zakresie marketingu

Pierwsza sesja jest darmowa

Pierwsze spotkanie to sesja zapoznawczo – informacyjna, podczas której masz okazje mnie poznać i zdecydować, czy to właśnie ze mną chcesz pracować. Pierwsza sesja pozwala mi na nawiązanie pierwszego kontaktu, udzielenie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i poznanie Ciebie. Pierwsze spotkanie trwa zazwyczaj około 30 minut i jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. Po nim obydwie strony decydują, czy chcą ze sobą pracować.

Pracuję w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

Zapraszam!

renata@wasylow.com
+48 607 88 69 55

Powiązane:

http://wasylow.com/wp-admin/post.php?post=729&action=edit&lang=pl&message=1