Tu dzielę się wiedzą, czyli…

rozgość się na moim blogu o coachingu, wizerunku, markach.

Nauczę Cię prezentacji metodą pana Miyagi

Na doskonały posiłek tylko w części składa się to, co jesz. Nawet jeśli kucharz dołożył wszelkich starań, to drobne detale, jak brudne sztućce czy nieuważni kelnerzy mogą zrujnować całościowe doświadczenie. Tak samo jest z wystąpieniami publicznymi. Na doskonałe... czytaj dalej

Coaching wizerunku

A gdyby tak wyrzucić swoje kolekcje znaczków, kolczyków, motyli, iPhone’ów, dżinsów, filmów, książek (…wpisać odpowiednie…) i zrobić miejsce dla… siebie?

czytaj dalej

Po czym poznasz dobrego coacha?

Jak poznać, że coach jest dobry? – to pytanie słyszę bardzo często. Podczas warsztatów odpowiadam poprzez ćwiczenie „Po drugiej stronie lustra”, tu posłużę się metaforą.

czytaj dalej

Jak zmienić swój wizerunek czyli rebranding.

Ciekawy pomysł na zmianę wizerunku zaproponował popularny bloger Kominek czy właściwie już Jason Hunt: stworzył Nowy Wizerunek. Cały proces, zgodnie z osobowością blogera, ma nas poruszyć, przynajmniej nie pozostawić obojętnym, ale patrząc na całość widać kilka... czytaj dalej

Twój głos

Świadomość indywidualnych możliwości głosowych i treningi służące doskonaleniu umiejętności operowania głosem, pozwalają uczynić z niego fantastyczny środek wyrazu.

czytaj dalej